חדשות ואירועים

טקס הסיום של מחזור כ"ה

עמיתי מחזור כ"ה של בית ספר מנדל למנהיגות חינוכית סיימו שנתיים של לימודים שבהם עסקו בסוגיות מרכזיות בתחום החינוך, המנהיגות והחברה בישראל

​בנוכחות יו"ר קרן מנדל, מר מורטון מנדל,  נשיא הקרן פרופ' יהודה ריינהרץ, סגן יו"ר קרן מנדל ונשיא הפדרציה היהודית של קליבלנד, סטיב הופמן, מנכ"ל קרן מנדל-ישראל משה ויגדור ומנכ"ל משרד החינוך שמואל אבואב, חגגו עמיתי מחזור כ"ה של בית ספר מנדל למנהיגות חינוכית את סיום לימודיהם.

"קרן מנדל הטביעה חותם במעגלים רחבי היקף בחברה הישראלית", אמר אבואב. "אני רוצה לקדם בברכה מעומק הלב את כל בוגרי מחזור כ"ה, כל אחד בתחומו, כל אחד בעיסוקו, ולאחל לכם שכל אחד יביא מחילו, כל אחד יידע להרעיף ממה שהוא למד כאן ויצליח להטביע חותם".

עירית שריג|SchoolGrad2018

"בתחילתה של שנת הלימודים הראשונה הגיע מר מנדל ארצה, וניגשתי להודות לו על קבלתי לתוכנית ועל ההזדמנות הגדולה שהעניק לי", אמרה עירית שריג, נציגת מחזור כ"ה. "תשובתו הייתה 'תודי לי בעבודתך הטובה'. מורט היקר, בשנתיים של לימודיי וגם היום בקשתך מלווה אותי ואני משתדלת להודות לך בדרך זו. תודה על הפיקדון היקר שהפקדת בידי ובידי במחזור כולו למען חברה ישראלית טובה יותר... בלימודיי ובהתפתחותי האישית והמקצועית, זכיתי להנחיה צמודה, להזדמנות לפגוש אנשים מובילים בתחום ולעשות סטאז' באגף ההתמחות במשרד החינוך. כיום, כשאני שואלת את שאלות המשמעות אני חווה עד כמה לימודיי במנדל העניקו לי מרחב וכלים לבחון את הדברים מזוויות שונות וממבט רחב". 

"חלק מתפקידיי בחיי העסקיים הוא להשקיע כסף מתוך ציפייה לתשואה. אני יכול לומר שההשקעה שביצענו בתוכניות מנדל בישראל היא ההשקעה שהניבה את התשואה הגדולה ביותר. העובדה ששמי, ששם משפחתי, מתנוסס על התוכניות האלה משמעותית מאוד עבורי", אמר יו"ר קרן מנדל, מר מורטון מנדל לבוגרים הטריים.

בטקס, שנערך ב-29 באוקטובר במרכז מורשת מנחם בגין בירושלים, סיימו את לימודיהם גם עמיתי מכון מנדל למנהיגות על תוכניותיו השונות: תוכנית מנדל לפיתוח מנהיגות בקהילה החרדית, תוכנית מנדל למנהיגות נוער, וכן עמיתי המחזור הראשון של תוכנית מנדל למנהיגות בתרבות יהודית.